Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Drawski Młyn – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szukasz spokoju, własnego ogrodu i miejsca, gdzie jesteś u siebie ? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w miejscowości Drawskim Młynie (ul. Szosa Dworcowa)! foxhouse Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Stare Bielice

Stare Bielice(Drawski Młyn + 11 km)

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość. W urokliwej wsi Stare Bielice, położonej w pobliżu brzegu rzeki Noteć, znajduje się dom, w który jakby zatrzymał się czas. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Klesno

Klesno(Drawski Młyn + 19 km)

229 000 zł85 m² 2 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Uwaga nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest dom wymagający remontu , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Klesno w gminie Drezdenko w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Dobiegniew(Drawski Młyn + 25 km)

591 000 zł190 m² 3 110,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 923 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, duży dom 190 m2 wraz z otaczającą go działką o powierzchni 4923 m2 oraz z budynkiem gospodarczym w malowniczej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Drezdenko

Drezdenko(Drawski Młyn + 17 km)

650 000 zł155 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Okolice Drezdenka - 13 km. W ofercie do sprzedaży przepięknie położony wolno stojący dom poniemiecki z drugim budynkiem wolno stojącym z cegły na działce - garaż i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Krzyż Wielkopolski(Drawski Młyn + 5 km)

979 000 zł160 m² 6 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Nowoczesny dom w sercu Krzyża Wielkopolskiego gotowy do zamieszkania! Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, ulokowanego w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Drezdenko

Śródmieście,Drezdenko(Drawski Młyn + 17 km)

390 000 zł202 m² 1 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Uwaga nowa niższa cena. W ofercie sprzedaży dom z duszą przy Starej Noteci w Drezdenku z malowniczą stodołą i budynkami gospodarczymi. Jeśli marzysz o miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Słonów

Słonów(Drawski Młyn + 22 km)

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak w Dobiegniewie oaza spokoju w sercu natury stan deweloperski | 5 pokoi | działka 600 m Obecnie nieruchomość w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.